Ve dnech 24. až 29. října 2017 se mohou děti, mládež a veřejnost Prahy 11 seznámit s nově vystavěnými a revitalizovanými venkovními sportovišti v areálu školy Ke Kateřinkám v rámci sportovních dnů organizovaných společností AR delta.

Na programu dnů se podílí ZŠ Ke Kateřinkám a řada dalších partnerů. K dispozici je plocha s umělým ledem o velikosti 8 x 10 metrů, běžecká dráha se sektorem pro skok daleký, tři multifunkční hřiště s vybavením pro malou kopanou, volejbal, basketbal, florbal, tenis a další sporty. Na programu je i ukázka Lawn Bowls, krasobruslení v podání závodnice v kategorii mladší žačky, výuka základů bruslení a hokejových dovedností, karneval na ledě a nejrůznější soutěže.

Dnů se účastní instruktoři a trenéři bruslení, hokeje a curlingu, kteří jsou ve vybraných časech k dispozici těm, kteří mají zájem o více informací o uvedených sportovních aktivitách. Těm, kdo nevědí jak náročnou disciplínou je sledge hokej, předvedou tento paralympijský sport čeští reprezentanti. Důležitou informací je, že v průběhu Sportovních dnů s AR delta, je k dispozici půjčovna bruslí, takže se dostane i na ty, kteří si brusle zapomenou doma. Veškerá sportoviště budou následně plně k dispozici žákům ZŠ.